Aanmelden als lid van de Suzuki 4WD Club Holland

Hier kan je je aanmelden als lid van onze vereniging. Als je lid bent geworden kan je bij de website ook inloggen op het gedeelte wat alleen voor clubleden bestemd is.

Ook kan je dan deelnemen aan onze evenementen, die kunnen bestaan uit puzzelritten en trial’s. Ook organiseren wij regelmatig kampeerweekenden met rijden op speciale terreinen (vaak in het buitenland, recent Duitsland en Frankrijk). Voor deze weekenden geldt vaak dat dit extra betaald moet worden, kosten verschillen per weekend.

Maandelijks ontvang je dan ook onze nieuwsbrief met de uitnodiging voor het eerstvolgend evenement.

Als je onderstaande stappen om lid te worden heb doorlopen zullen wij controleren of je betaling binnen is. Daarna zal je via het secretariaat een mail ontvangen met verder instructie hoe je je moet registreren op de site.

Voor vragen over het lidmaatschap kan je altijd het contactformulier invullen, of zelf direct een mail sturen naar het secretariaat: secretaris@suzuki4wdclub.nl.Om lid te worden van de Suzuki 4WD Club Holland doorloop je de volgende stappen:

  1. Kies uit onderstaande lijst de maand van dit moment
  2. Klik op kopen en vul in het daaropvolgend scherm je gegevens volledig in
  3. Ga naar je winkelmand en kies voor doorgaan naar afrekenen
  4. Vul je gegevens voor de factuur volledig in
  5. Via IDEAL kan je gelijk betalenĀ 
  6. Wacht de mail af van het secretariaat om je te registreren.


Geef hieronder aan welke maand het nu is, hierna kom je op een pagina waar je het lidmaatschap kan afrekenen, vul ook je gegevens in.

 

Lidmaatschap vanaf januari

Lidmaatschap vanaf februari

Lidmaatschap vanaf maart

Lidmaatschap vanaf april

Lidmaatschap vanaf mei

Lidmaatschap vanaf juni

Lidmaatschap vanaf juli

Lidmaatschap vanaf augustus

Lidmaatschap vanaf september

Lidmaatschap vanaf oktober

Lidmaatschap vanaf november

Lidmaatschap vanaf december