Welke evenementen organiseert de Suzuki 4WD Club Holland?

Maandelijks is er bij onze club wat te doen. Dit kan verschillen van een puzzelrit, trial tot een 4×4 weekend. Alleen leden van onze club krijgen hiervoor een uitnodiging en mogen deelnemen aan deze evenementen.

In januari beginnen wij meestal het jaar met de jaarvergadering, hier worden de plannen voor het komend jaar gepresenteerd en ook de club agenda, welke evenementen er dit jaar zijn. Daarnaast is het gewoon gezellig om met elkaar samen te kletsen over onze club.

De andere maanden wordt er afwisselend een trial en puzzelritten georganiseerd, meestal in het voorjaar gaan we naar het buitenland voor een 4×4 weekend. Dit weekend zit niet bij de prijs inbegrepen van ons lidmaatschap, dus hiervoor moet je apart betalen.

Bij het plannen van de evenementen proberen wij zoveel mogelijk het 3e weekend van de maand iets te organiseren, dit lukt ook meestal, behalve als het terrein niet beschikbaar is.

Bij de trial en puzzelritten vragen wij een bijdrage per keer van € 5 euro.